Повернення і обмін товару здійснюється відповідно до закону України «Про захист прав споживачів».

Просимо уважно, в момент покупки, перевірити комплектацію та якість товару, а також узгодити з продавцем всі умови покупки і експлуатації.

 

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» перед покупкою покупець зобов'язаний:

 

1) Уважно ознайомитися з правилами експлуатації товару.

2) В разі необхідності пояснення умов і правил використання товару - до початку експлуатації, звернутися до продавця (виробника) за роз'ясненнями правил та умов правильного використання.

3) Використовувати товар відповідно до його призначення та дотримуватися правил, встановлених виробником для його використання.

 

У разі придбання товару неналежної якості:

У разі виявлення недоліків протягом гарантійного терміну, споживач в терміни встановлені законодавством має право:

 

1) пропорційне зниження ціни;

2) безоплатне усунення недоліків товару в розумний строк;

3) Відшкодування витрат.

 

У разі виявлення істотних недоліків у гарантійний термін, які виникли по вені виробника товару, покупець має право:

 

1) на повернення витраченої суми на покупку товару;

2) вимагати заміну товару на такий же товар або аналогічний, з числа наявних у продавця (виробника).

 

У разі придбання товару належної якості:

Споживач має право обміняти товар належної якості на аналогічний товар у продавця, у якого він був куплений, якщо товар не влаштував його за формою, габаритами, фасоном, кольором або інших причин за якими товар не може використовуватися за призначенням.

Покупець має право на обмін товару належної якості, на протязі чотирнадцяти днів, не враховуючи дня покупки, якщо триваліший строк не був обговорений з продавцем.

Обмін товару належної якості буде проведений, якщо він не був в експлуатації і збережений товарний вигляд, ярлики, а також вся комплектація надана продавцем товару.

1. Якщо на момент обміну, аналогічного товару немає в наявності або в продажу, покупець має право придбати будь-який інший товар з асортименту. Або отримати гроші витрачені на покупку товару або здійснити обмін товару на аналогічний при першому надходженні даного товару в продаж. Покупець зобов'язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це покупця, який вимагає обмін товару.

2. У разі розірвання договору купівлі-продажу розрахунок зі споживачем проводитися з урахуванням вартості товару під час його покупки. Гроші, витрачені на покупку товару на момент продажу, повертаються споживачеві у день розірвання договору, в разі не можливості повернення коштів в той же день терміни встановлюються за домовленістю сторін, але не пізніше семи днів.